Discipelschap-Evangelisatie cursus
Het is van levensbelang om te weten of je door het geloof in Christus behouden bent. Het is een stap verder om in je omgeving een discipel van Hem te zijn.
Let op wat Jezus deed: Hij nam 12 leerlingen ruim 3 jaar met zich mee en bereidde ze erop voor om Hem na Zijn hemelvaart fulltime te dienen. Dus Jezus discipelde zijn leerlingen, d.w.z. zij werden onderwezen, gecoacht en getraind om daadwerkelijk uit te gaan stappen.
Jezus gaf hen de opdracht mee: ‘Maak alle volken tot Mijn discipelen’.
Dat is ook onze opdracht.
De Discipelschaps-Evangelisatie studie is een cursus om verdieping in je geloofsleven te ontvangen, en zo als christen een getuige van Jezus Christus te kunnen zijn.
Je zit a.h.w. aan Jezus’ voeten om van Hem onderwijs te ontvangen en je leert ook om het toe te passen.
Er is in Naarden, in Veenendaal en in Enschede al een D.E.-studie gegeven. Op verschillende plaatsen, verspreid over het land, wordt ook een training opgestart. Zie dit artikel.
Het programma van de D.E.-studie is als volgt: Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â
Het programma van een avond:
- 18.45 inloop met koffie
- 19.10 uur aanbidding
- 19.30 1e sessie
- 20.15 pauze
- 20.35 2e sessie
- 21.20 afsluiten
Alle onderwerpen uit de cursus (dit kan enigszins variëren per locatie):
- Geest, ziel en lichaam
- Eeuwig leven
- Behoud en gerechtigheid uit genade
- Relatie met God / Aard van God
- Bekering en toewijding
- De Waterdoop
- Het huwelijk
- Gods soort liefde
- Onwankelbaar Fundament
- Wat gebeurt er als je zondigt
- Identiteit in Christus
- Geen bewustzijn van zonde meer
- God is niet schuldig
- De integriteit van Gods Woord
- Bevrijding en het gezag van de gelovige
- Wat heb je aan het spreken in tongen
- Hoe ontvang je de Heilige Geest
- Praktijkles
- Getuigenissen

